Kościół Kairos

Grupa kobiet

Dla Boga Ojca jesteś wyjątkowa!

„Na początku … Bóg stworzył człowieka. Na wzór Boga go stworzył, stworzył ich jako mężczyznę i kobietę … i uznał, że jest to bardzo dobre i piękne.” I Mojżeszowa 1:1, 27, 31

Czasami myślimy o Biblii przede wszystkim w odniesieniu do tego, co Bóg uczynił w życiu mężczyzn. Jednakże od zawsze Bóg szczególną uwagę zwracał na kobiety. Wiele razy wypełnienie Bożego planu w życiu jakiejś osoby, rodziny, a nawet narodu zależało od postawy kobiet. Czytając Biblię możemy wyraźnie dostrzec w jaki sposób Bóg nieustannie troszczył się o kobiety, i jak „cennymi instrumentami” Bożej woli były one w Jego rękach.

W dzisiejszych czasach, kiedy role społeczne kobiety i mężczyzny zatarły się, często zadajemy sobie pytanie, jakie zadania i cele stoją przed kobietą i kto może zrozumieć i odpowiedzieć na jej potrzeby. Celem naszych spotkań dla kobiet jest próba odpowiedzi na te pytania. Pragniemy, aby każda kobieta odkryła swoją szczególną tożsamość w Jezusie Chrystusie, i dostrzegła wyraźnie to, jak cenna jest w Bożych oczach.

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia, rozmowy lub modlitwy? Napisz do nas!