Kościół Kairos

Grupa męska

SPOTKANIA MĘSKIE – każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 19:30 Tarnów, Wałowa 18

Bądź mocny i mężny, nie bój się i nie zniechęcaj się!

Mężczyzna to organizm, prosty, niezbyt nieskomplikowany i łatwy do zrozumienia. Tyle teorii.
A jaki jest prawdziwy obraz rzeczywistości męskiego świata?
Kim tak naprawdę jest mężczyzna?
Do jakich zadań został stworzony? 

Na takie i podobne pytania, szukamy odpowiedzi na spotkaniach dla mężczyzn organizowanych w naszym kościele. Uczymy się wspólnie, jak postępować w naszym życiu według ponadczasowych prawd biblijnych i w zgodzie z wzorcem męskiego życia zaprojektowanym dla nas przez Boga.

W naszym codziennym życiu spotykamy się z różnymi przejawami dobroci i mądrości Boga, dlatego uważamy, że warto o tym opowiedzieć innym. Potrzebujemy też siebie nawzajem, aby nie być samemu wobec przeciwności i wyzwań, jakie przynosi codzienność.

Będąc w pracy, z rodziną, wychowując dzieci, prowadząc firmy, ucząc się i realizując swoje pasje, doświadczamy różnych sytuacji – czasami są one dobre, czasami złe, czasami trudne. Nie zawsze wiemy, co o nich sądzić i jak się zachować, ale wierzymy, że świadomy swojej prawdziwej natury i wartości mężczyzna jako mąż, ojciec, syn, brat, jest w stanie spojrzeć na świat z biblijnej perspektywy i znaleźć dobre rozwiązanie każdego problemu. Wierzymy, że mężczyzna, który poznał Boga i stosuje życiowe zasady zapisane w Biblii jest w stanie pozytywnie i trwale zmieniać świat wokół siebie, a jego postawa staje się odpowiedzią na potrzeby rodziny i społeczeństwa

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia, rozmowy lub modlitwy? Napisz do nas!