Kościół Kairos

The chosen

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych ludzi pełnych pasji i siły do działania, którzy odnaleźli swoje życie w Bogu. Jezus jest najważniejszą częścią naszego życia, ale to jak żyjemy wychodzi poza wyobrażenie jakie często mają ludzie o młodzieży, która oddała swoje życie Bogu. W naszym Kościele Młodzieżowym możemy się rozwijać i pokazywać innym czym jest prawdziwe życie z Bogiem.

Jaki mamy cel?

The Chosen to spotkania grup młodzieżowych niezależnie od wieku. Spotykamy się regularnie – ponieważ tylko wtedy możemy się wspierać, rozwijaćlepiej poznać Boga. U nas każdy może znaleźć coś dla siebie. Spotykamy się przy Słowie Bożym, dyskutując na ciekawe tematy pod prowadzeniem doświadczonych osób.

Nie brak u nas również innych rozrywek. Regularnie spotykamy się na nocach filmowych, spotkaniach przy pizzy czy kebabie lub organizujemy wypady na wrotki czy do parku. Czasami po prostu siedzimy w gdzieś tam.. w górach!

Jesteśmy za młodzi by stać w miejscu!

Bardzo chętnie Cię poznamy! Wpadnij na chwilę lub na dłużej!

Niezależnie jakie masz pasje czy umiejętności znajdziesz u nas miejsce dla siebie. Mamy zespół muzyczny, ludzi zajmujących się technologia/nagłośnieniem czy gotowaniem.

Jeśli chcesz poznać nowych, pozytywnych ludzi, zawrzeć nowe przyjaźnie, poznać prawdę o Bogu, rozwijać się lub masz jakiś problem, z którym sobie nie radzisz The Chosen to miejsce dla Ciebie!

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia, rozmowy lub modlitwy? Napisz do nas!